
China Manufacturer Restaurant Custom Project Luxury Acrylic Stair Led Chandelier Lamp

Product Information
|
Model Number
|
JY9637 |
| Material | Metal+Acrylic |
| Size | Custom |
| Color | Custom |
| Voltage | 110-240V |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Suspended Mounted |












$10.00
China Manufacturer Restaurant Custom Project Luxury Acrylic Stair Led Chandelier Lamp—
$10.00
More Images




China Manufacturer Restaurant Custom Project Luxury Acrylic Stair Led Chandelier Lamp

Product Information
|
Model Number
|
JY9637 |
| Material | Metal+Acrylic |
| Size | Custom |
| Color | Custom |
| Voltage | 110-240V |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Suspended Mounted |












Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

Product Information
|
Model Number
|
JY9637 |
| Material | Metal+Acrylic |
| Size | Custom |
| Color | Custom |
| Voltage | 110-240V |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Suspended Mounted |



































