
HomeStore
Custom Modern Iron Staircase Villa Apartment Loft Long Chandelier Hotel Villa Staircase Pendant Light
Custom Modern Iron Staircase Villa Apartment Loft Long Chandelier Hotel Villa Staircase Pendant Light
| Material | Iron+Acrylic |
| Size | Custom |
| Color | Black,Bass |
| Voltage | 110-240V |
| Light Source | LED |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Suspended Mounted |
$100.00
Custom Modern Iron Staircase Villa Apartment Loft Long Chandelier Hotel Villa Staircase Pendant Light—
$100.00
More Images






Custom Modern Iron Staircase Villa Apartment Loft Long Chandelier Hotel Villa Staircase Pendant Light
| Material | Iron+Acrylic |
| Size | Custom |
| Color | Black,Bass |
| Voltage | 110-240V |
| Light Source | LED |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Suspended Mounted |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Iron+Acrylic |
| Size | Custom |
| Color | Black,Bass |
| Voltage | 110-240V |
| Light Source | LED |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Suspended Mounted |























