
HomeStore
Customized Hotel Lobby Crystal Chandelier Luxury Stars Chandelier Pendant Lighting For Projects
Customized Hotel Lobby Crystal Chandelier Luxury Stars Chandelier Pendant Lighting For Projects
Customized Hotel Lobby Crystal Chandelier Luxury Stars Chandelier Pendant Lighting For Projects
Product Information
|
Light Source
|
LED |
| Bulbs Include | YES |
| Material | Metal, Crystal |
| Size | Customization |
| Color |
Chrome Metal, Clear+Amber Crystal
Accept customization
|
| Voltage | 110-240V |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Hard-wired; professional installation recommended. Assembly required; individual strands must be attached by hand. |
$100.00
Customized Hotel Lobby Crystal Chandelier Luxury Stars Chandelier Pendant Lighting For Projects—
$100.00
More Images



Customized Hotel Lobby Crystal Chandelier Luxury Stars Chandelier Pendant Lighting For Projects
Customized Hotel Lobby Crystal Chandelier Luxury Stars Chandelier Pendant Lighting For Projects
Product Information
|
Light Source
|
LED |
| Bulbs Include | YES |
| Material | Metal, Crystal |
| Size | Customization |
| Color |
Chrome Metal, Clear+Amber Crystal
Accept customization
|
| Voltage | 110-240V |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Hard-wired; professional installation recommended. Assembly required; individual strands must be attached by hand. |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Customized Hotel Lobby Crystal Chandelier Luxury Stars Chandelier Pendant Lighting For Projects
Product Information
|
Light Source
|
LED |
| Bulbs Include | YES |
| Material | Metal, Crystal |
| Size | Customization |
| Color |
Chrome Metal, Clear+Amber Crystal
Accept customization
|
| Voltage | 110-240V |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Hard-wired; professional installation recommended. Assembly required; individual strands must be attached by hand. |























