
Modern Chandelier lighting low ceiling beads chain luxury lighting k9 crystal chandelier for hotel ETL82103
Modern Chandelier lighting low ceiling beads chain luxury lighting k9 crystal chandelier for hotel ETL82103
|
Model Number
|
JY9269 |
| Material | Hight quality cyrsatl,Stainless steel,K9crystal chandeliers |
| Dimensions |
D60*H100cm D80*H20cm D90*H150cm D100*H180cm |
| Color | Clear crystal,mirror base |
| Voltage | 110-240V |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Suspended Mounted |
More Images







Modern Chandelier lighting low ceiling beads chain luxury lighting k9 crystal chandelier for hotel ETL82103
|
Model Number
|
JY9269 |
| Material | Hight quality cyrsatl,Stainless steel,K9crystal chandeliers |
| Dimensions |
D60*H100cm D80*H20cm D90*H150cm D100*H180cm |
| Color | Clear crystal,mirror base |
| Voltage | 110-240V |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Suspended Mounted |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
|
Model Number
|
JY9269 |
| Material | Hight quality cyrsatl,Stainless steel,K9crystal chandeliers |
| Dimensions |
D60*H100cm D80*H20cm D90*H150cm D100*H180cm |
| Color | Clear crystal,mirror base |
| Voltage | 110-240V |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Suspended Mounted |























