
HomeStore
Modern Style Indoor Decoration Large Project Hotel Lobby Villa Staircase Glass Chandelier Lighting
Modern Style Indoor Decoration Large Project Hotel Lobby Villa Staircase Glass Chandelier Lighting
|
Model Number
|
JY9269 |
| Material | Glass |
| Size | Custom |
| Color | Custom |
| Voltage | 110-240V |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Suspended Mounted |
$100.00
Modern Style Indoor Decoration Large Project Hotel Lobby Villa Staircase Glass Chandelier Lighting—
$100.00
More Images





Modern Style Indoor Decoration Large Project Hotel Lobby Villa Staircase Glass Chandelier Lighting
|
Model Number
|
JY9269 |
| Material | Glass |
| Size | Custom |
| Color | Custom |
| Voltage | 110-240V |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Suspended Mounted |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
|
Model Number
|
JY9269 |
| Material | Glass |
| Size | Custom |
| Color | Custom |
| Voltage | 110-240V |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Suspended Mounted |























