
HomeStore
Nordic Style Hanging Light Luxury Hotel Lobby Hall Banquet Modern Led Custom Chandelier Lamp
Nordic Style Hanging Light Luxury Hotel Lobby Hall Banquet Modern Led Custom Chandelier Lamp
|
Model Number
|
9628 |
| Material | Metal+Crystal |
| Size | Custom |
| Color | Custom |
| Voltage | 110-240V |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Suspended Mounted |
$100.00
Nordic Style Hanging Light Luxury Hotel Lobby Hall Banquet Modern Led Custom Chandelier Lamp—
$100.00
More Images





Nordic Style Hanging Light Luxury Hotel Lobby Hall Banquet Modern Led Custom Chandelier Lamp
|
Model Number
|
9628 |
| Material | Metal+Crystal |
| Size | Custom |
| Color | Custom |
| Voltage | 110-240V |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Suspended Mounted |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
|
Model Number
|
9628 |
| Material | Metal+Crystal |
| Size | Custom |
| Color | Custom |
| Voltage | 110-240V |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Suspended Mounted |























